loading...
headergotowy
  1. Stylistka paznokci poszukiwana!

Stylistka paznokci poszukiwana!

Dzięki ciężkiej pracy, którą wkładamy w nasz salon, oraz oczywiście dzięki Wam, możemy nieustannie się rozwijać. Wiąże się to z co raz większym zainteresowaniem, które przekłada się na brak wolnych terminów w naszych grafikach. Rozwiązania tego problemu są dwa. Pierwszym jest zamknięcie salonu na osoby nowe, i rozdysponowanie wolnych miejsc pomiędzy klientkami stałymi. Logiczne i bardzo proste ponieważ zwalniałoby nas to całej masy obowiązków, którym codziennie poświęcamy resztki swojego czasu. Jednak kilka zdań wcześniej, pisaliśmy o „rozwoju”. Rozwój jest jednym z najbardziej kontrastujących, z rozwiązaniem pierwszym, stwierdzeń dlatego zwracamy się w kierunku opcji numer dwa. Tak więc pora zakasać rękawy by stworzyć kolejne, wygodne stanowisko, w którym Wasze pazurki będą mogły oddać się zabiegom szalonego zdobienia. W związku z powyższym, poszukujemy wyjątkowej dziewczyny, która chciałaby dołączyć do naszego zespołu by z dumą reprezentować fioletowe logo happynails.


Kogo szukamy?

Szukamy dziewczyny pracowitej, przebojowej, z pasją, talentem i nieskończoną wyobraźnią. Priorytetem, jest umiejętność budowy estetycznych i równych paznokci, oraz smykałka do ich ozdabiania. Nie mniej ważną cechą, jest odpowiednia osobowość i charakter, który jest niezbędny do utrzymania pozytywnej atmosfery pracy oraz dobrych relacji z klientkami.


Co oferujemy?

Oferujemy stałą, dobrze płatną pracę na dobrych warunkach. Wzajemny szacunek, szczerość, uczciwość, i pracowitość to priorytety panujące w naszym salonie, które są fundamentem wzajemnego zadowolenia na płaszczyźnie pomiędzy pracodawcą a pracownikiem.


Jak wygląda rekrutacja?

Rekrutacja składa się z kilku etapów.

-Pierwszy, to Twoja odpowiedź na nasze ogłoszenie w postaci e-maila wysłanego na adres praca@happynails.pl zawierającego CV oraz kilka zdjęć stylizacji, które wykonałaś. Ze wszystkich napływających zgłoszeń, na bieżąco wybierzemy te, które w jakiś sposób nas zainteresują, oraz skontaktujemy się z ich autorkami.

-Etap drugi, to rozmowa w naszym salonie, której celem jest wstępne poznanie się, wzajemne zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi.

-Etap trzeci jest etapem praktycznym na którym sprawdzimy twoje umiejętności.


Jeżeli zakończysz proces rekrutacji pozytywnie i nadal będziesz zainteresowana współpracą z nami, podpiszemy umowę i rozpoczniemy cykl szkoleń tak aby Twoje umiejętności mogły w wystarczający sposób sprostać oczekiwaniom naszych klientek oraz by zawsze wstawały zza Twojego biurka w pełni zadowolone, podziwiając swoje małe dzieła sztuki.

blog2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Salon Stylizacji Paznokci